Facebook ikonka prawy margines

• Kluby: Ekologiczne malowanie
    13 czerwca 2024

Środowisko w którym żyjemy ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie i dobre samopoczucie, natomiast dobrze zaprojektowana i odpowiednio utrzymana przestrzeń wokół nas, wpływa na naszą efektywność i kreatywność.

• Miasto Młodzieży – inicjatywy!
    03 czerwca 2024

Jaki masz wpływ na twoje miasto,  jak Twoje pomysły zamienić w działanie, jak możesz wzmocnić siebie, żeby łatwiej działać z innymi… – pamiętacie te pytania?

• Finał XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło
    28 maja - 14 czerwca 2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają na uroczysty finał XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło, który odbędzie się 14 czerwca 2024 w Sali offowej Jasielskiego Domu Kultury.

• Czerwcowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi
    24 maja 2024

Informujemy, że majowe bezpłatne kody dostępu do serwisu Legimi wydawane będą od  29 maja 2024 roku (środa).

• Tymczasowy numer telefonu - Filia nr 2
    15 kwietnia 2024

Informujemy o zmianie numeru telefonu Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle (ul. Wincentego Pola 41 – siedziba tymczasowa)

Tymczasowy numer telefonu:

451 18 28 14

• Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej – nowy projekt w jasielskiej bibliotece
    11 kwietnia 2024

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle jako jedna z 12 bibliotek w Polsce zakwalifikowała się do obywatelsko-edukacyjnego projektu „Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”.

• Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Kopernika dla potrzeb Filii nr 2
    02 kwietnia 2024

Szanowni Czytelnicy!

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy realizację zadania pn. Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Kopernika dla potrzeb Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

• Wystawy: Cmentarz, który ocalał. 240 lat jasielskiej nekropolii
    01 marca - 31 maja 2024

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „Cmentarz, który ocalał. 240 lat jasielskiej nekropolii”.

• Nowy system i aplikacja mobilna SOWA MOBI
    22 stycznia 2024

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przeszła na nowy system biblioteczny - SowaSQL, co wiąże się z wieloma udogodnieniami dla naszych Czytelników.

• Nowa odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek”
    25 października 2023

Wszystkim miłośnikom książek dziecięcych i bibliotek kampania ,,Mała książka – wielki człowiek”, organizowana przez Instytut Książki, jest z pewnością bardzo dobrze znana! Pokochany przez Małych Czytelników i ich rodziców Krasnal w Krzywej Czapce powróci w tegorocznej edycji projektu do bibliotek, by swoimi opowieściami skraść serca kolejnego pokolenia przedszkolaków.

Katalog online

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Wypisz