Facebook ikonka prawy margines

Aktualności

 • Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Kopernika dla potrzeb Filii nr 2
  02 kwietnia 2024

  Szanowni Czytelnicy!

  Miło nam poinformować, że rozpoczynamy realizację zadania pn. Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Kopernika dla potrzeb Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Nowy system i aplikacja mobilna SOWA MOBI
  22 stycznia 2024

  Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przeszła na nowy system biblioteczny - SowaSQL, co wiąże się z wieloma udogodnieniami dla naszych Czytelników.

 • Nowa odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek”
  25 października 2023

  Wszystkim miłośnikom książek dziecięcych i bibliotek kampania ,,Mała książka – wielki człowiek”, organizowana przez Instytut Książki, jest z pewnością bardzo dobrze znana! Pokochany przez Małych Czytelników i ich rodziców Krasnal w Krzywej Czapce powróci w tegorocznej edycji projektu do bibliotek, by swoimi opowieściami skraść serca kolejnego pokolenia przedszkolaków.

 • Cykle: Warsztaty modelarskie
  15 września 2023

  21 września 2023 r. (czwartek) wznawiamy, po wakacyjnej przerwie, cykliczne spotkania młodych adeptów modelarstwa.

 • Cykle: Klub Poszukiwaczy Przygód – zajęcia dla dzieci
  07 września 2023

  Od  września 2023 rozpoczynamy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle nowy cykl spotkań całorocznych Klub Poszukiwaczy Przygód dla dzieci w wieku 6 – 10 lat.

 • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0
  28 sierpnia 2023

  Jest nam bardzo miło poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle również w 2023 roku uzyskała środki na zakup nowości wydawniczych.

 • Jasło i jaślanie do II wojny światowej
  03 - 31 marca 2023

  W 2020 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wydała zestawienie bibliograficzne „Jasło i jaślanie w latach II wojny światowej”. Niniejsza  bibliografia stanowi uzupełnienie historii i życia miasta do 1939 roku.

 • Zwracaj książki wygodnie – wrzutnia w Bibliotece Głównej MBP w Jaśle
  28 grudnia 2022

  Z radością informujemy, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle została zainstalowana wrzutnia książek, która umożliwi czytelnikom zwrot wypożyczonych zbiorów także w godzinach zamknięcia instytucji. Wrzutnia służy do całodobowego zwrotu zbiorów Biblioteki Głównej przy ul. Kołłątaja 1.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz