Cyfrowe Centrum Edukacji dla uczniów z Ukrainy

niedziela, 31 grudnia 2023
Cyfrowe Centrum Edukacji dla uczniów z Ukrainy

Uczysz się w ukraińskiej szkole online? Potrzebujesz wsparcia nauczyciela, który mówi po ukraińsku? Chodzisz do polskiej szkoły, ale chcesz realizować ukraińską podstawę programową? Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do Cyfrowego Centrum Edukacji dla dzieci ukraińskich, które uczą się w szkole ukraińskiej online lub w polskich szkołach, ale chcą realizować również ukraińską podstawę programową. W ramach CCE uczniowie mogą realizować zajęcia online w bibliotece, skorzystać z dostępnego sprzętu np. komputera oraz uzyskać wsparcie ukraińskiego nauczyciela.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: mbpj.opracowanie@gmail.com lub telefoniczny: 13 446 26 02.

Wstęp na zajęcia jest wolny ale liczba miejsc jest ograniczona.

Почалась реєстрація до Центрів цифрової освіти (ЦЦО/CCE) для учнів з України, які вчаться в українській школі он-лайн, або ж  в польській школі, але хотіли б також вчитись за українською програмою навчання. В рамках ЦЦО діти можуть брати участь в заняттях он-лайн в бібліотеці, використовуючи доступні прилади, як комп'ютери, та  присутність українського вчителя, який готовий допомогти при навчанні. Додатково є можливість вивчати польську мову.
Довідайтесь у Вашій бібліотеці і запишіться вже сьогоднi. Вхід вільний. Кількість місць обмежена. Реєстрація: mbpj.opracowanie@gmail.com або 13 446 26 02.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni" jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International / Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.