Facebook ikonka prawy margines

Wystawy - archiwum 2015

 • Wystawy: O księżniczkach bez skrępowania nieskazitelnością
  21 września 2015

  Z dzisiejszych księżniczek ściąga się jarzmo nieskazitelności, ich wartości nie mierzy się już w stopniach słodkości – powiedziała Ola Nguyen Van o cyklu swoich fotografii „Mała Księżniczka”. Otwarcie wystawy zdjęć młodej jasielskiej artystki odbyło się 21 września 2015 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle.

 • Wystawy: Bolesław Prus w zbiorach jaślan
  04 września 2015
  Lalka, Faraon, Placówka. A może Z legend dawnego Egiptu, Kamizelka czy Antek? Masz w domowej biblioteczne dzieła Bolesława Prusa? Pokaż je światu i zostań współautorem wystawy „Bolesław Prus w zbiorach jaślan”!
 • Wystawy: Odrodzenie samorządu miejskiego w Jaśle
  29 maja - 30 czerwca 2015

  W ramach uroczystych obchodów 25 rocznicy pierwszych wolnych wyborów samorządowych  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygotowała wystawę „25 lat samorządności – odrodzenie samorządu miejskiego w Jaśle”. Po raz pierwszy wystawa została zaprezentowana podczas uroczystej konferencji z udziałem samorządowców wszystkich kadencji, która odbyła się w dniu 29 maja 2015 r. w Kinie Syrena, Przez cały  czerwiec  wystawę  można obejrzeć w holu Urzędu Miasta Jasła (I piętro).

 • Wystawy: FREEDOM 3D – ZOBACZ TO!
  28 kwietnia - 28 maja 2015

  Co wie młodzież o wolności? Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i młodzież z grupy Freedom 3D zapraszają na otwarcie wystawy z realizacji polsko-słowackiej wymiany, której tematem przewodnim była właśnie wolność.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz