Facebook ikonka prawy margines

Wystawy - archiwum 2023

 • Wystawy: Szymborska nieszablonowo
  29 lutego 2024

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, włączając się w obchody Roku Szymborskiej, zaprasza do obejrzenia wystawy „STO LAT! Wisława Szymborska”, którą prezentujemy dzięki uprzejmości Fundacji Wisławy Szymborskiej.

 • Festiwal: Portrety zza biurka – otwarcie wystawy
  25 września 2023

  Rozpoczynając XVII Jasielski Festiwal Literacki „Drogi i bezdroża”, serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy „Portrety zza biurka. Literackie tropy Jasielszczyzny”, w której zgodzili się wziąć udział autorki i autorzy związani z Jasłem i naszą Biblioteką, a wymyślili ją i przygotowali nasi Czytelnicy. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w poniedziałek 25 września o 17:00 w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

 • Wystawa: Portrety zza biurka
  25 września 2023

  Wernisaż wystawy 25 września 2023 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle był wydarzeniem otwierającym XVII Jasielski Festiwal Literacki.

 • Wystawy: Spacerkiem po Jaśle
  17 lipca - 20 września 2023

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „W zaułkach starego i nowego Jasła”, która zabiera nas na spacer po mieście, tym starym sprzed II wojny światowej i tym dzisiejszym.

 • Wystawy: Wystawa prac laureatów XXVIII OKLTDiM
  12 czerwca - 15 lipca 2023

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę prac laureatów XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”.

 • Wystawa ilustracji Joli Richter-Magnuszewskiej
  21 marca - 16 maja 2023

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę ilustracji Joli Richter- Magnuszewskiej do książki „Cudowne lekarstwo i inne bajki ludowe. Podkarpacie” Joanny Papuzińskiej. Partnerem przedsięwzięcia jest Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

   

 • Wystawy: „Maria Konopnicka – życie, dzieło i duch”
  10 marca 2023

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, zaprasza do obejrzenia wystawy „Maria Konopnicka – życie, dzieło i duch”, którą prezentujemy dzięki uprzejmości autora – Pawła Bukowskiego, dyrektora Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu.

Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz