Facebook ikonka prawy margines

Wystawy - archiwum 2014

 • Wystawy: Jubileusz Klubu „Michalina”
  17 grudnia 2014

  Już 5 lat minęło od momentu założenia Klubu Poetów i Twórców Ludowych Ziemi Jasielskiej „Michalina”, który swoją siedzibę znalazł w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle. W związku z tym zapraszamy na wystawę jubileuszową, którą można obejrzeć w holu MBP.

 • Wystawy: Zło dobrem zwyciężył
  10 października - 30 listopada 2014

  Dzisiaj błogosławiony, a wkrótce  święty ksiądz Jerzy Popiełuszko otaczany jest kultem, a zło które na krótko zatriumfowało, dziś znów obraca się w dobro. Słowa ks. Jerzego, choć wypowiadane w konkretnych okolicznościach życia narodu, również dziś zaskakują aktualnością. Dla każdego Polaka mogą służyć za duchowy przewodnik po ścieżkach wiary, życia i patriotyzmu.

 • Wystawy: Pokaż się o WSCHODZIE!
  10 września 2014
  Klub Inicjatyw Artystycznych WSCHÓD i Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zapraszają na drugą wystawę twórczości członków Klubu, młodych artystów z Jasła i regionu.
 • Wystawa: Laboratorium pomysłów
  14 lipca - 30 sierpnia 2014

  Dlaczego drzewa mają liście? Jak działa eliksir młodości? Czy z góry tektury można stworzyć konstrukcje architektoniczne? Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do obejrzenia wystawy „Laboratorium pomysłów”.

 • Wystawy: Literackie smaki Podkarpacia
  10 czerwca - 30 września 2014

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do obejrzenia wystawy „Literackie smaki Podkarpacia”.

 • Wystawy: Moje spotkania z Ojcem Świętym
  10 kwietnia - 30 maja 2014

  27 kwietnia b.r. cały świat śledzić będzie historyczne wydarzenie kanonizacji Jana Pawła II. W związku z tymi doniosłymi uroczystościami Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przygotowała wystawę „Moje spotkania z Ojcem Świętym”.

 • Wystawy: De gustibus – rzecz o kiczu
  04 lutego - 31 marca 2014

  Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na wystawę „De gustibus – rzecz o kiczu”. Kicz jest wszechobecny, obcujemy z nim na co dzień, tyko nie zawsze mamy świadomość jego istnienia. Niniejsza wystawa prezentuje wybrane sfery życia, gdzie jest obecny.

 • Kreowanie dobra bez granic
  28 lutego 2014
  Miejska Biblioteka Publiczna Jaśle zaprasza do obejrzenia wystawy Kreowanie dobra bez granic podsumowującej przebieg ogólnopolskiego projektu „Generacje-Kreacje. Współpraca międzypokoleniowa” Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, którego pomysłodawczynią i koordynatorką jest Elżbieta Olszewska, dyrektor programowy akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.
 • Wariacje literackie. Wystawa z realizacji projektu
  02 lutego 2014

  Zapraszamy na wystawę z realizacji projektu Wariacje literackie. Wystawa będzie prezentowana w terminie 26 listopada 2013 do 02 lutego 2014 r..

 • POLSKI! PO-WIEDZ TO! Wystawa z realizacji projektu
  Jakim językiem mówi do nas reklama?? Na czym polega mówienie według zasad retoryki i pisanie zgodne ze sztuką kaligrafii? Z jakich języków pochodzą słowa czajnik, dywan i bagietka?
Katalog online
Info

Newsletter
By otrzymywać informacje o spotkaniach, imprezach i nowościach w Bibliotece, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera:
Zapisz
Wypisz