Facebook ikonka prawy margines

Czytelnia IBUK Libra

Od 1 lutego 2013 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przy współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie wykupiła dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA.

Serwis IBUK LIBRA to pierwsza w Polsce czytelnia online podręczników akademickich i książek naukowych z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców (PWN, WNT, Wolters Kluwer Polska ). Czytelnia IBUK  LIBRA jest dostępna na wszystkich komputerach w Bibliotece Głównej oraz filiach MBP w Jaśle.

Czytelnicy MBP w Jaśle, po otrzymaniu w bibliotece kodu PIN,  mają możliwość korzystania z czytelni on-line z komputera domowego. Po zalogowaniu się na osobiste konto My IBUK i wpisaniu kodu, użytkownik uzyska dostęp do zasobów IBUK LIBRA wykupionych przez MBP w Jaśle i WiMBP w Rzeszowie. Przy korzystaniu z IBUK LIBRA zalecane jest posiadanie aktualnej wersji Google Chrome, Safari lub Mozilla Firefox. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.
Serdecznie zapraszamy do  korzystania z serwisu.

Informacji o IBUK LIBRA udziela:
Elżbieta Sławniak
Tel. 13 446 26 02 wew. 34
informacyjny@mbp.jaslo.pl

Przejdź do Czytelni IBUK Libra.